Nasze rozwiązania

Zbór narzędzi niezbędnych do skutecznego i sprawnego zarządzania incydentami, ryzykiem i bezpieczeństwem.

Łatwe zgłaszanie

Wykorzustuj kody QR dedykowane lokalizacjom, kategoriom spraw albo produktom .

Formularze

Formularze dedykowane róznym kategoriom użytkowników – pracownikom, managerom, funkcjonariuszom, wolontariuszom.

Rejestry

Tworzone na bazie zgłoszeń lub dowolnych innych źródeł danych. Przypisujesz kategorię, prioytet i osobę odpowiedzialną

Tworzenie spraw

Kiedy zgłoszenie wymaga podjęcia działań tworzysz „sprawę” i nadajesz jej bieg wewnętrzny.

Śledzenie

Postęp realizacji spraw pod pełną kontrolą. Analizuj statusy, postępy i obserwuj wąskie gardła.

Pulpit zarządczy

Czytelne i intuicyjne pulpity z grafikami i informacjami, których potrzebujesz.

Procedury

The register of procedures always provides up-to-date instructions on how to proceed even in the most surprising situations.

Rejestr ryzyk

Zbiór zdefiniowanych zagrożeń wraz z przypisanymi im działaniami zapobiegawczymi i planami awaryjnymi.

korzyści

Szybka reakcja, pełna wiedza, efektywne działania

Świat doskonały nie istnieje.

W naszym otoczeniu, pracy środowisku czai się wiele zagrożeń i potencjalnych problemów, których nie uświadamiamy sobie dopóki nie wystąpią i odczujemy ich konsekwencje.

Począwszy od drobnych uszkodzeń, awarii i dewastacji, poprzez przerwanie procesów biznesowych, aż do zagrożenia zdrowia, mienia i życia, wszystkie one powinne znajdować się pod kontrolą. I nieważna jak błahe albo mało prawdopodobne wydają się być, musimy mieć świadomość tego, że istnieją i ktoś je kontroluje.

Często nawet nie wiemy, że taka osoba istnieje, kto nią jest i jak się z nią skontaktować…

Dlatego zbudowaliśmy ReactBy.net

najczęściej zadawane pytania

ReactBy.net może wspierać zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje oraz instytucje publiczne. Liczna użytkowników jest nieograniczona. Nasze rozwiązanie można skalować w każdej strukturze organizacyjnej. Ważne jest jedynie, aby ktoś w twoim zespole obsługiwał zgłoszenia przychodzące z systemu. I zazwyczaj nie musi to być pełnoetetowy pracownik:)

Każdy klient jest inny i dlatego nasze oferty przygotowujemy indywidualnie. Ceny kalkulujemy na podstawie liczby licencji administracyjnych, użytkowników w strukturze organizacyjnej, pracochłonności wdrożenia i wyceny dodatkowych życzeń klienta.

Każdy członek organizacji. Z naszych rozwiązań korzystają przede wszystkim szefowie działów bezpieczeństwa i ochrony, koordynatorzy zespołów, dyspozytorzy służb publicznych, działy reklamacji i szefowie utrzymania ruchu. Widoki specjalne są przeznaczone dla wyższych szczebli zarządzania, a formularze dla zgłaszających są zawsze otwarte.

Właściwie tylko przestrzeni serwerowej. Jeżeli jej nie posiadasz – pomożemy Ci ją pozyskać.

To rozwiązanie postało głownie po to, aby wspierać kulturę bezpieczeństwa i oparte jest, między innymi, na regułach procedurach systemów zarządzania bezpieczeństwem w tak wymagających  obszrach jak lotniska czy branża paliwowa. Ale zgłoszenia wysyłane przez system nie muszą dotyczyc jedynie kwestii bezpieczeństwa. Podobnie, jak np. Kaizen mogę być wykorzystywane do innowacji i tworzenia nowych rozwiązań.

Nie tylko.
Choć urządzenia mobilne, zwłaszcza w połączeniu z informacjami zawartymi w kodzie QR, są najwygodniejsze i zazwyczaj dostępne w każdej chwili przez każdą osobę, to zgłoszenie można wykonać z dowolnego urządzenia korzystającego z Internetu.

To zależy od zasad obowiązujących w Twojej organizacji. Możemy je odzwierciedlić w systemie, abyś nie musiał się do niego dostosowywać.

Oczywiście, że tak.
Sygnały o potencjalnych zagrożeniach mogą pochodzić z wielu różnych źródeł, takich jak systemy kontroli dostępu, telewizja przemysłowa, czujniki ruchu czy stężenia substancji niebezpiecznych i wiele, wiele innych…

opinie użytkowników

“ReactBy.net jest świetnym narzedziem wspierającym interakcje z mieszkańcami naszego miasta. Odkąd zaczęliśmy go używać, ich zaangażowanie w kwestach czystości i bezpieczeństwa znacząco wzrosło.”
Anna
”ReactBy.net buduje zaufanie naszych pracowników. Dzięki niemu każdy może być pewien, że żadne zgłoszenia ani obserwacja nie zginie a oni sami tworzą kulturę bezpieczeństwa i doskonalenie warunków pracy."
Wojciech
“Zawsze zdawaliśmy sobie sprawę, że skargi są nieuniknione. Teraz dzięki Reactby.net mamy znacznie lepszy wgląd w ich przyczyny, co pozwala nam skutecznie poprawiać jakość produkcji i obsługi klienta."
Tomasz

Jak możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie