Bezpieczeństwo przede wszystkim

Witamy na stronie ReactBy.Net - prostego i skutecznego systemu zarządzania incydentami i bezpieczeństwem

O nas

Powstaliśmy na łonie spółki Data Science Consulting, polskiej firmy zajmującej się optymalizacją procesów.

Lecz bez względu na to skąd pochodzimy, dostarczamy naszym klientom rozwiązania wspierające ich w każdym zakątku świata..

Wszystko co dostarczamy zbudowane jest na solidnych podstawach – wiedzy, doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb naszych klientów i partnerów.

Stąd wzięło się Reactby.Net.

nASI KLIENCI

Swoje rozwiązania dedykujemy szerokiemu gronu odbiorców

Sektor publiczny

Zapewniamy narzędzia pełnej interakcji z mieszkancami. Począwszy od zgłaszania awarii i zagrożen do pełnej obsługi procesu obiegu sprawy..

Przemysł i Infrastruktura

Zarządzanie incydentami - awarie, akty bezprawnej ingerencji, zagrożenia życia zdrowia i mienia oraz ciągłości działania przedsiębiorstwa

Agencje ochrony

Analiza sygnałów i potencjalnych zagrożeń, które mogą podwyższyć prawdopodobieństwo niekorzystnych skutków ich pojawienia się, aby lepiej chronić ludzi i ich mienie.

Sprzedaż i reklamacje

Otrzymywanie i analiza informacji zwrotnych od klientów w zakresie reklamacji i oceny jakości produktów i usług.

dlaczego my?

Otwartość

Możliwość dokonywania zgłoszeń przez każdego użytkownika urządzenia mobilnego lub dowolnego komputera. NIe trzeba tworzyć żanych kont ani pamiętać adresu URL Po prostu zeskanuj kod QR.

Anonimowość

ReactBy.Net może być wykorzystywany również przez tych użytkowników, którzy pragną zachować anonimowość. Jeżeli ich opinia jest dla Ciebie ważna – uszanuj ich prywatność.

Elastyczność

Nie ma znaczenia jakiego rodzaju informacji oczekujesz. Możesz samodzielnie tworzyć ich kategorie, a te które nie są dla Ciebie istotne mogą zostac odfiltrowane na każdym etapie procesu.

 

Przyjazność

łatwość użytkowania przez użtkwników zewnętrznych i łatowść obsługi procesu. Rozwiązaywanie problemów staje się łatwiejsze dzięki prostemu interfejsowi. Nic już nie zaginie ani nie pozostanie bez nadzoru.

Skontaktuj się z nami

tel.: + 48 608 045 694
Email: hello@reactby.net
www.reactby.net
Data Science Consulting
ul. Kościelna 37
41-700 Ruda Śląska
Polska